poznejte nás

REZIDENCE MALŠOVA LHOTA

Ubytování až pro 9 osob. Vhodné pro manažery a návštěvníky kongresů, rodinné dovolené i milovníky přírody. V blízkosti se nachází oblíbené cyklotrasy v městských lesích, rekreační lokalita Stříbrný rybník, oblíbená rybářská místa na řece Orlici nebo oceňovaný pivovar u Hušků v Bělči nad Orlicí. Užijte si ničím nerušený pobyt. V domě budete mít k dispozici moderní kuchyň vybavenou kvalitními spotřebiči, pohodlné posezení v obývacím pokoji s krbovými kamny, výborné Wi-Fi pokrytí a mnoho dalšího.

Celý dům

Ubytování s vlastní zahradou a bazénem budete mít jen pro sebe. Užijte si ničím nerušený pobyt v moderním zázemí.

Výborná lokalita

Blízko klidu městských lesů, Stříbrného rybníka a oblíbených cyklostezek. V dostupnosti rušného centra Hradce Králové.

Neopakovatelný zážitek

Přijeďte k nám sami nebo s rodinou, na víkend nebo na delší dobu. Poskytneme vám tipy na výlety do přírody i za kulturou.

nabízíme vám

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

Rodinný dům se nachází v klidné čtvrti Hradce Králové. Do centra se dostanete za 10 minut autem / MHD nebo klidnou procházkou podél řeky Orlice. V nedalekém okolí se také nachází několik oblíbených cyklostezek, možnost koupání v řece Orlici nebo Stříbrném rybníku, lanové centrum, několik restaurací a mnoho dalších možností vyžití. Za malý poplatek rádi zapůjčíme jízdní kola pro celou rodinu.

Ubytování pro 5 nebo 9 osob

Plně vybavená kuchyň

Koupelna se sprchou

Pět parkovacích míst na pozemku

Televize s připojením na internet

Wi-Fi v celém domě

Posezení s krbovými kamny

Soukromí s hlídaným vstupem

Privátní zahrada s bazénem

rezervujte svůj pobyt

REZERVACE

Svůj pobyt můžete rezervovat on-line, nebo nás kontaktujte na uvedeném telefonu či e-mailu. Platby přijímáme na účet s možností vystavení faktury. Check-in standardně po 16.00 hodině a check-out do 12.00 hodin (možno upravit po předchozí dohodě).

KONTAKTUJTE NÁS

zavolejte nám

napište nám

nechte vzkaz